HOKA ONE ONE

 
 
 
 

HOKA ONE ONE

Francouzská značka Hoka One One se zrodila v hlavách dvou sportovních nadšenců Jeana-Luce Diarda a Nicolase Mermouda. Oba dva jsou milovníci dobrodružství a běhu. Mají bohaté zkušenosti s různými běžeckými trasami po celém světě. Oba průkopníci uznávají myšlenku, že běžec by se měl cítit volně, ať už běhá v přírodě nebo ve městě. 
Únava, napětí ve svalech a problémy s tímto spojené musí běžci řešit každý den. Jean-Luc a Nicolas začali pracovat na botě, která by tyto problémy z velké části eliminovala a potěšení z běhání tak mohlo být neomezené.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hoka one one

Geniální myšlenka 
 
Právě z této myšlenky vzešly boty Hoka One One. Označení Hoka je původem ze starověkého jazyka Maori a volně přeloženo znamená "Nyní je čas letět". Přesně tak se totiž budete cítit, až v botách Hoka One One poprvé poběžíte, s každý krokem vaše chodidla poletí! 
 
Běžecké boty Hoka One One v současné době poznává stále větší počet běžců z celého světa. Po této novince na trhu sahají i vítězové maratonů, ale i obyčejní běžci, kteří si chtějí udržet kondičku a udělat dobře svému tělu, ochránit ho před zraněními a nepříjemnými otřesy.

Líbil se Vám náš článek? Přihlaste se k odběru novinek  ZDE