SPONSER Liquid Energy Gel Ultra výživový doplnok | RunningPro.cz

 
 
 
ZDRAVÍ A VÝŽIVA > Sponser > SPONSER Liquid Energy Gel Ultra 25g
 

Sponser

SPONSER Liquid Energy Gel Ultra 25g

Značka:Sponser
Kód:80-404
Dostupnost
Na skladě: 37
Dostupnost: Skladem v obchodě
Vaše cena: 70 Kč

Popis produktu

SPONSER LIQUID ENERGY GEL ULTRA

Kapalná energie ULTRA od společnosti SPONSER® je koncentrát tekutých energií komplexních sacharidů a MCT tuků (triglyceridy se středním řetězcem) na bázi vysoce kvalitních rostlinných olejů. Gel byl vyvinut na podporu dlouhotrvajících vytrvalostních výkonů s nízkou intenzitou a ve velké míře se liší od ostatních gelů díky vyšší energetické hustotě kvůli obsahu tuku.
Jako u všech produktů Sponser přikládáme velkou důležitost optimální stravitelnosti. MCT dodávají přímo dostupnou energii z tuků, které se nemusí štěpit. Energie je tak velmi rychle k dispozici. Navíc energie pomocí MCT vede k zachování vlastních zásob glykogenu v těle a podporuje výkonnost během delšího časového období. Gel je také obohacen solí a BCAA.

Chutný gel LIQUID ENERGY ULTRA vyrobený z kokosového mléka a makadamových oříšků je bez lepku a laktózy a bez volné fruktózy a umělých přísad.

Technologie a vlastnosti

Váha: 25g

1 sáček za 20 minut spolu s přibližně 200 ml vody. Doporučuje se v kombinaci se sportovním nápojem "ULTRA COMPETITION", jakož i s 20 g bílkovin (např. 1 sáček ULTRA PRO) každé 3-4 hodiny. V případě velkého tepla přidejte 1 - 2 SALT CAPS za hodinu.

Technické parametre: