SPONSER Cereal Energy Plus Bar Cranberry 40g tyčinka | RunningPro.cz

 
 
 
Úvod > ZDRAVÍ A VÝŽIVA > Sponser > SPONSER Cereal Energy Plus Bar Cranberry 40g
 

Sponser

SPONSER Cereal Energy Plus Bar Cranberry 40g

Značka:Sponser
Kód:80-460
Dostupnost
Na skladě: 11
Dostupnost: Skladem v obchodě
Vaše cena: 60 Kč

Popis produktu

SPONSER CEREAL ENERGY PLUS BAR CRANBERRY

Cereální tyčinka se středně dlouhým řetězcem mastných kyselin a L-karnitinem. Brusinková chuť.

CEREAL ENERGY PLUS je vhodná jako kvalitní cereální tyčinka pro všechny sportovní aktivity. Obohaceno o L-karnitin a magnézium. MCT mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem jsou alternativním zdrojem energie, která může být absorbována přímo do krve, obejdouc obvyklou metabolickou dráhu a dodávaná do mitochondrií jako palivo. Tedy MCT tuk je dalším použitelným zdrojem energie, vhodným zejména na dlouhé vzdálenosti.

Technologie a vlastnosti

Složení:

Obiloviny 23% (oves, rýže, kukuřice), sacharóza, rostlinný tuk (palmový, kokosový, slunečnicový), brusinky 9%, dextróza, sójové oříšky, glukózový sirup, fruktóza, sušené mléko, proteinový prášek (mléko, syrovátkový proteinový izolát, kasein hydrolyzát), kokosové vločky, kokosový a palmový olej 2,7% (s MCT), frukto-oligosacharidy 2%, stabilizátor vlhkosti sorbitol, L-karnitin, sůl 0,4%, okyslovadlá: kyselina citrónová, příchutě, sladový výtažek.

Upozornění: Obsahuje lepek. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Může obsahovat stopy ořechů a jiných semen. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dávkování: Vhodné jako vysoce kvalitní energetické občerstvení během sportovních aktivit a využití volného času

Země původu: Švýcarsko

Technické parametre: