BK RunningPro

 
 
 
Úvod > BK RunningPro
 

Bežecký klub RunningPro Team

Pro všechny běžeckých nadšence jsme od roku 2016 připravili možnost být součástí amatérského běžeckého klubu RunningPro Team. Cílem klubu je primárně vytvořit partu lidí, které jde hlavně o běžecké zážitky, která může a nemusí společně trénovat, připravovat se na závody, chodit na různé běžecké akce, běžecké štafety, popřípadě tréninkové kempy. 

Členství je dobrovolné.  Členem se může stát každý, kdo si zakoupí  funkční běžecké tričko v klubových barvách v hodnotě 45 Eur a bude reprezentovat klub na běžeckých závodech popřípadě jiných akcích.

Výhody a benefity členství:

 • start v závodech za RunningPro Team v teamové oblečení
 • speciální ceny v běžeckém obchodě www.runningpro.sk 
 • možnost absolvovat různé běžecké štafety (např. Od Tater k Dunaji) za RunningPro Team za zvýhodněných podmínek
 • možnost absolvovat teamový běžecký kemp
 • možnost účastnit se společných běžeckých trénincích a závodech (všechny informace dostupné přes uzavřenou Facebookovou skupinu - nutnost mít Facebook účet)
 • sleva 50% na diagnostiku zdravotního stavu metodou Rista

V případě dodatečných dotazů nebo zájmu o členství mě můžete kontaktovat na tel.č. 0908 432 413 nebo mailem na  peter.mozsnyak@runningpro.sk 

Viac o teame si môžete prečítať v sekcii Bežecký klub RunningPro

 

Štefánik Trail 140 - 2016

První společná běžecká akce pod hlavičkou RunningPro teamu bude v roce 2016 Štefánik Trail 140  http://www.stefaniktrail.sk/sk/ . Tímto bych zároveň chtěl už předem poděkovat všem účastníkům a věřím, že po víkendu 10.- 11.6. Vám přineseme i zajímavou reportáž jak to celé probíhalo. Držte nám palce. Složení teamu:

 1. úsek - Barbora Čubíková
 2. úsek - Peter Paľa
 3. úsek - Peter Bednarčík
 4. úsek - Tomáš Kimlička
 5. úsek - Peter Mozsnyák (kapitán)
 6. úsek - Dušan Elko
 7. úsek - Marián Klas

 

 

Lietajúci Lukáš "Kali" Kalanka

K športu a prírode som mal blízko odmalička, neustále som niekde jazdil na bicykli a prechádzal sa po horách. Doma som nikdy moc neobsedel. Vážnejšie som sa športu začal venovať počas strednej školy, keď som robil mechanika na pretekoch motoriek enduro a crosscountry. Postupom času som sa začal sám venovať pretekaniu. Spočiatku na minikárach a po dvoch sezónach, v ktorých som obsadil celkové tretie miesto v rámci SR, som prestúpil na amatérsku rally, v ktorej sa mi darilo veľmi dobre. Už popri jazdení som od roku 2012 čoraz častejšie  a radšej začal chodievať na hory, kde som spoznal ľudí, ktorí sa venujú ultramaratónom. Po niekoľkých výbehoch na horské chaty s tak moc namotivovanými  ľuďmi som si kúpil prvé bežecké tenisky a začal som sa venovať horskému behu.

Celý článek...
 
 
 
36